شیوه صحیح دست گرفتن چاپستیک

» شیوه صحیح دست گرفتن چاپستیک

سلام دوستان،

به عنوان اولین پست میخوام براتون شیوه صحیح دست گرفتن چاپستیک و قرار بدم. شاید اول برامون این سؤال پیش بیاد که چاپستیک دقیقا چیه؟ چاپستیک تشکیل شده از دو تا چوبه که کشور های آسیای شرقی مثل چین، ژاپن، کره جنوبی، تایوان و... برای خوردن انواع رشته ها، نودل، شیرینی جات و خوراکی های گوناگون ازش استفاده میکنن.


تو بعضی کشورا بجای چوب از پلاستیک و فلز هم میسازنش و یا بعضی جاها چاپستیک یکبار مصرف و در اختیار مردم میذارن و تو فروشگاه ها عرضه میکنن. مثلا اینجا براتون تصویر یه نمونه فلزی رو قرار میدم:


حالا ما میخوام شیوه دست گرفتن این نوع چوب و یاد بگیریم (از هر جنسی که باشه به همین شیوه دست میگیریمش)


همونطور که توی این تصویر میبینیم، در مرحله اول یکی از چوب ها رو بین انگشت شصت و میانه قرار میدیم، درواقع این شصت ما هست که اون و کنترل میکنه که زیاده از حد یا خیلی آروم تکون نخوره و بتونیم راحت غذا رو برداریم؛ اما این شصت ما فقط اختیار کنترل یکی از چوب هارو داره! مرحله دوم:


در ادامه ما باید چوب دوم رو روی انگشت اشاره بذاریم و دومین چوب رو با انگشت اشاره کنترل کنیم، این حالت خیلی رسمیه و معمولا کمی سخت تر یک حالت دیگه هست که در ادامه بهتون میگم. حالت دوم حالتیه که چوب دوم رو بجای انگشت اشاره روی انگشت وسط قرار بدین و بعد با استفاده از انگشت اشاره و انگشت وسط چوب دوم رو کنترل کنین که این حالت ساده تر از اون روش رسمی بالایی هست. پس در نتیجه به این شیوه میتونید چاپستیک رو دست بگیرین:


حالا من عکسی واضح تر که کاملا نوع تکون دادن چاپستیک و کنترل کردنش رو نشون میده براتون اینجا قرار میدم و امیدوارم استفاده بهینه ببرید.موفق و مؤید باشید.


آخرین مطالب این وبلاگتعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
بلیط هواپیما چارتریبلیط هواپیما چارتریخرید بلیط ارزان هواپیما چارتری
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  ساروج   |   لوازم خانگی   |   ساخت وبلاگ